TNPW0805124RBYEA
MFR.Part #
TNPW0805124RBYEA
JLCPCB Part #
C1721014
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS