BFC233810683
MFR.Part #
BFC233810683
JLCPCB Part #
C3791858
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 440V、1kV 68nF ±20% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS