RN65C2611FR36
MFR.Part #
RN65C2611FR36
JLCPCB Part #
C1790880
Description
-65℃~+175℃ 2.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors