BFC233663152
MFR.Part #
BFC233663152
JLCPCB Part #
C3298167
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS