BFC233863152
MFR.Part #
BFC233863152
JLCPCB Part #
C3299000
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 300V Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS