BFC233667152
MFR.Part #
BFC233667152
JLCPCB Part #
C3298777
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS