BFC233624102
MFR.Part #
BFC233624102
JLCPCB Part #
C3298824
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS