BFC233621102
MFR.Part #
BFC233621102
JLCPCB Part #
C3298951
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1nF 310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS