Y112150R0000Q9R
MFR.Part #
Y112150R0000Q9R
JLCPCB Part #
C3973053
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 50Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS