BFC233617224
MFR.Part #
BFC233617224
JLCPCB Part #
C3297616
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 275V X1 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS