BFC233611684
MFR.Part #
BFC233611684
JLCPCB Part #
C6470968
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 680nF X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS