Y2Q1824KL1B0415355220EV0
MFR.Part #
Y2Q1824KL1B0415355220EV0
JLCPCB Part #
C19189581
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
300V 820nF Y2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS