DZ23C7V5-E3-18
MFR.Part #
DZ23C7V5-E3-18
JLCPCB Part #
C6545596
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100nA@5V 300mW 50Ω 7.13V~7.88V 7.5V 7Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS