AZ23C6V8-G3-08
MFR.Part #
AZ23C6V8-G3-08
JLCPCB Part #
C7079221
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@3V 300mW 6.8V 8Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS