AZ23C6V8-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C6V8-E3-08
JLCPCB Part #
C3734015
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 100nA@3V 6.46V~7.14V 6.8V 80Ω 8Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS