RN55C4322DB14
MFR.Part #
RN55C4322DB14
JLCPCB Part #
C1413787
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors