BZX84B39-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B39-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5605576
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 350Ω 38.22V~39.78V 39V 410mW SOT-23 Zener Diodes ROHS