AZ23B4V7-G3-18
MFR.Part #
AZ23B4V7-G3-18
JLCPCB Part #
C17685679
Description
1 Pair Common Anode 300mW 3uA@2V 4.61V~4.79V 4.7V 500Ω 78Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS