AZ23B4V7-E3-18
MFR.Part #
AZ23B4V7-E3-18
JLCPCB Part #
C6466808
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 300mW 3uA@1V 4.61V~4.79V 4.7V 78Ω 78Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS