AZ23B47-HE3-18
MFR.Part #
AZ23B47-HE3-18
JLCPCB Part #
C7079104
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@35V 100Ω 300mW 375Ω 46.06V~47.94V 47V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS