AZ23B39-E3-08
MFR.Part #
AZ23B39-E3-08
JLCPCB Part #
C7079092
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@29V 300mW 38.22V~39.78V 39V 87Ω 90Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS