BZX84B43-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B43-HE3-18
JLCPCB Part #
C6136647
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 300mW 375Ω 42.14V~43.86V 43V 50nA@30.1V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS