AZ23B13-G3-08
MFR.Part #
AZ23B13-G3-08
JLCPCB Part #
C5591500
Description
1 Pair Common Anode 100nA@10V 110Ω 12.74V~13.26V 13V 25Ω 300mW ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS