AORN4992AT5
MFR.Part #
AORN4992AT5
JLCPCB Part #
C1739835
Description
100mW 4 49.9kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS