AORN4991AT5
MFR.Part #
AORN4991AT5
JLCPCB Part #
C1739827
Description
100mW 4 4.99kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS