AORN2492AT5
MFR.Part #
AORN2492AT5
JLCPCB Part #
C1739822
Description
100mW 24.9kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS