MAL205753151E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL205753151E3
JLCPCB Part #
C1605388
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 150uF 22mm 250V 32mm 830mA@100Hz 960mΩ@100Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS