ALSR053K300JE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ALSR053K300JE12
JLCPCB Part #
C1369418
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+250℃ 3.3kΩ 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS