TNPU12068K25AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU12068K25AZEN00
JLCPCB Part #
C4336313
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS