RWR74S2491FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR74S2491FRB12
JLCPCB Part #
C3541136
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+250℃ 2.49kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors