AC050000B7509J6BCS
MFR.Part #
AC050000B7509J6BCS
JLCPCB Part #
C1019214
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+200℃ 5W 75Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D10xL17mm Through Hole Resistors ROHS