CMF5552K941BEBF
MFR.Part #
CMF5552K941BEBF
JLCPCB Part #
C1404142
Description
-55℃~+175℃ 500mW 52.941kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors