94SVP106X0010A5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
94SVP106X0010A5
JLCPCB Part #
C2162750
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 10uF 240mΩ 4mm 5.5mm 670mA@100kHz Polymer ±20% SMD,D4xL5.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS