94SVP475X0010A5
MFR.Part #
94SVP475X0010A5
JLCPCB Part #
C3275233
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 260mΩ 4.7uF 4mm 5.5mm 660mA@100kHz Polymer ±20% SMD,D4xL5.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS