80D392P063KD2DE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
80D392P063KD2DE3
JLCPCB Part #
C1612120
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 3900uF 42mm 63V 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS