SA26CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA26CA-E3/54
JLCPCB Part #
C3705818
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 11.9A 1uA 26V 28.9V 42.1V 500W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS