695D225X9025D2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
695D225X9025D2T
JLCPCB Part #
C1960502
Package
1810
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω ±10% 1810 Tantalum Capacitors ROHS