695D225X0025D2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
695D225X0025D2T
JLCPCB Part #
C1960357
Package
1810
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω ±20% 1810 Tantalum Capacitors ROHS