678D107M025CC4DE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
678D107M025CC4DE3
JLCPCB Part #
C5112686
Package
Plugin,D10xL14.3mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 14.3mm 224mA@120Hz 25V 3000hrs@105℃ 5mm 700mΩ@20Hz ±20% 插件,D10xL14.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS