P0805K4074BNT
MFR.Part #
P0805K4074BNT
JLCPCB Part #
C4258823
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.07MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS