615R150GAD25
MFR.Part #
615R150GAD25
JLCPCB Part #
C6825049
Package
Plugin
Description
-20%~+80% 15kV 19.1mm 2.5nF 24.9mm Z5U Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS