Y4086360R000T9W
MFR.Part #
Y4086360R000T9W
JLCPCB Part #
C4277533
Description
-55℃~+225℃ 360Ω 750mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS