615R100GAD25
MFR.Part #
615R100GAD25
JLCPCB Part #
C1648073
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-20%~+80% 10kV 12.7mm 19.1mm 2.5nF Z5U 插件,P=12.7mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS