601D856F200FS2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
601D856F200FS2
JLCPCB Part #
C1614998
Package
Plugin,D16.1xL79.8mm
Description
-10%~+50% -55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 200V 79.8mm 85uF 插件,D16.1xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded