5KP64AHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP64AHE3/73
JLCPCB Part #
C3710125
Description
-55℃~+175℃ 103V 2uA 48.5A 5kW 64V 71.1V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS