5KP24AHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP24AHE3/73
JLCPCB Part #
C1667352
Description
129A@10/1000us 24V 29.5V 2uA 38.9V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS