5KP48A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP48A-E3/73
JLCPCB Part #
C3705140
Description
-55℃~+175℃ 2uA 48V 53.3V 5kW 64.6A 77.4V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS