MART100KP84CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MART100KP84CA
JLCPCB Part #
C20470061
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 167V 579A 84V 93.8V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS