15KPA75A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA75A-B
JLCPCB Part #
C1667512
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 122V 123.8A 15kW@10/1000us 2uA 75V 91.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS