5KP30A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP30A-E3/51
JLCPCB Part #
C1665876
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 103A@10/1000us 2uA 30V 36.8V 48.4V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS